Zabił psa uderzając nim o betonową płytę

0
207
fot. policja

Do aresztu hrubieszowskiej Policji trafił 35-letni mężczyzna, po tym jak podczas napadu agresji w swoim domu złapał czteromiesięcznego owczarka niemieckiego i uderzył nim o betonową płytę. Świadkami tego zdarzenia były dzieci oraz partnerka mężczyzny. Zwierzę nie przeżyło. 35-latek usłyszał już zarzuty uśmiercenia psa ze szczególnym okrucieństwem oraz naruszenia nietykalności cielesnej swojej partnerki. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło  na terenie gminy Dołhobyczów. Według zgłoszenia, 35-letni mężczyzna w swoim domu miał uśmiercić psa.

Jak ustalono, 35-latek stał się agresywny,  najpierw zaczął szarpać swoją partnerkę, a następnie złapał czteromiesięcznego psa i uderzył nim o betonową płytę. Zwierzę nie przeżyło. Świadkami tego zdarzenia byli domownicy, w tym czwórka nieletnich dzieci.

Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka i osadzili w policyjnym areszcie.

Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty naruszenie nietykalności swojej partnerki oraz uśmiercenia psa. Sąd na wniosek Prokuratora zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Źródło: KMP Hrubieszów, aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

Poprzedni artykułNarkobiznes rozbity! 4 osoby zatrzymane!
Następny artykułNa folkową nutę.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments