ZAMOŚĆ: „Annette” – równolegle z premierą w Cannes!

0
195

Takiego wydarzenia w polskich kinach jeszcze nie było! Po raz pierwszy w historii polscy widzowie wraz z gośćmi otwarcia festiwalu w Cannes będą mogli uczestniczyć w światowej premierze „Annette”, najnowszego filmu z Adamem Driverem i Marion Cotillard w reżyserii Leosa Caraxa. To bezprecedensowe wydarzenie to prezent dla wszystkich spragnionych wielkich kinowych i muzycznych emocji. 

Już 6 lipca 2021 o godzinie 21:00 rozpocznie się światowa premiera „Annette” w Cannes i równocześnie wyjątkowy pokaz w ponad 80 kinach w Polsce, w tym również w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu! Podczas gdy Adam Driver i Marion Cotillard pojawią się na czerwonych schodach, polscy widzowie zasiądą w kinowych fotelach i doświadczą tych samych canneńskich emocji, odkrywając jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Bilety na to niepowtarzalne wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

 „Annette” to prezent, którego wyczekiwali miłośnicy kina, muzyki i kultury, za którymi tęskniliśmy przez ostatni rok – powiedział dyrektor festiwalu w Cannes, Pierre Lescure. Z kolei dyrektor artystyczny festiwalu, Thierry Fremaux, dodał, że organizatorzy nie mogli wymarzyć sobie piękniejszego i bardziej spektakularnego powrotu do Pałacu Festiwalowego. „Annette” Leosa Caraxa jest uosobieniem tego, czym jest kino – podsumował Fremaux.

Bilety: 20 zł (normalny), 18 zł (ulgowy) dostępne w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9 oraz online: www.stylowy.net

annette 864x1080 1 ZAMOŚĆ: „Annette” – równolegle z premierą w Cannes!

Poprzedni artykułMundurowi pobiegli dla PSONI Koło w Zamościu
Następny artykułZderzenie dwóch osobówek
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments