Mundurowi pobiegli dla PSONI Koło w Zamościu

0
410

1137 zł – to kwota, którą udało się zebrać podczas Pierwszego Charytatywnego Biegu KILOMETRY DOBRA, zorganizowanego wczoraj (29.06) przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Zamościu. Pieniądze te zasilą remont budynku przy ul. Orlicz-Dreszera w Zamościu, który ma być przeznaczony na prowadzenie warsztatów terapii zajęciowej. 

W Biegu udział wzięli funkcjonariusze Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Zamościu oraz żołnierze z 3. Batalionu Zmechanizowanego i 32. Zamojskiego Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Bieg wsparła również związana z Zamościem aktorka – Beata Ścibakówna, która już od wielu lat wspomaga działalność Stowarzyszenia.

W trakcie wydarzenia prowadzona była zbiórka pieniędzy do puszek na kampanię Kilometry Dobra. Zebrane środki – 1137 zł, wspomogą remont budynku przy ul. Orlicz-Dreszera w Zamościu, przeznaczonego na prowadzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Bardzo nam miło, że są tacy ludzie, którzy bezinteresownie nam pomagają. Serdecznie za to dziękuję, że jesteście Państwo otwarci i chętni do współpracy na rzecz osób niepełnosprawnych. – dziękowała uczestnikom Biegu Jadwiga Stromkie, przewodnicząca Zarządu PSONI Koło w Zamościu.

Na zakończenie remontu budynku przy ul. Orlicz – Dreszera i dostosowania go do potrzeb osób niepełnosprawnych wciąż brakuje kwoty ok. 2,5 mln zł.

 

 

Poprzedni artykułNielegalne oprogramowanie w warsztatach samochodowych
Następny artykułZAMOŚĆ: „Annette” – równolegle z premierą w Cannes!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments