Zamojskie kino zaprasza dzieci na wakacyjne seanse filmowe.

0
356

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Od 2 lipca do 26 sierpnia 2021, codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 w zamojskim kinie na najmłodszych widzów czekają znakomite animacje oraz filmowe hity, pełne przygód i humoru. Bilety: 16 zł.

W repertuarze m.in.: Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności – kolejny rozdział ukochanej przez wszystkich historii ze studia Dreamworks o uroczej dziewczynce, Lucky, której przygoda życia zaczyna się, kiedy poznaje mustanga o imieniu Wolny Duch; Raya i ostatni smok – nowa animacja Disneya, pełen niezwykłych przygód film opowiada o samotnej wojowniczce z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie; Kraina smoków – animowana komedia o szalonych przygodach trójki niezwykłych przyjaciół: smoka, chłopca i leśnego skrzata. Ekranizacja bestsellerowej książki dla dzieci i młodzieży, która znalazła ponad 3 miliony nabywców na całym świecie; Hotel Transylwania 4  – animacja uwielbiana przez najmłodszych, ale i starszych widzów. Drakula i jego towarzysze powracają z nowymi przygodami. 

Te i wiele innych animacji i filmów familijnych czeka w wakacyjnym repertuarze zamojskiego kina. Szczegółowe informacje, bieżący repertuar, sprzedaż biletów: www.stylowy.net

Poprzedni artykułUczniowie “Budowlanki” wrócili ze staży w Hiszpanii
Następny artykułSpotkanie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments