Spotkanie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców

0
363
Adam Abramowicz, rzecznik MŚP, fot. rzecznikmsp.gov.pl

1 lipca 2021 r. (czwartek) o godz. 18.00 w miejscowości Sitaniec Wolica koło Zamościa odbędzie się spotkanie z Adamem Abramowiczem Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna.  

Adam Abramowicz Rzecznik MŚP weźmie udział w spotkaniu na zaproszenie Sławomira Zawiślaka – Posła na Sejm RP, Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna. Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorców oraz organizacji zrzeszających pracodawców i przedsiębiorców z terenu Zamojszczyzny. Spotkanie odbędzie się w miejscowości Sitaniec Wolica 217 koło Zamościa w Karczmie Zamojszczyzna.

W trakcie spotkania Rzecznik MŚP przedstawi m.in.: prezentację nt. aktualnych działań Rzecznika MŚP na rzecz polskich przedsiębiorców, propozycje Rzecznika MŚP do Polskiego Ładu, systemowe propozycje Rzecznika MŚP w ramach tzw. Dziesiątki Rzecznika.

Zaplanowano także dyskusję nad problemami polskich firm.

Z ogromną przyjemnością przyjąłem zaproszenie na spotkanie z zamojskimi przedsiębiorcami. Wspólnie zastanowimy się nad możliwościami wsparcia przedsiębiorców w pandemii oraz omówimy problemy, z którymi borykają się przedsiębiorcy. Zapraszam serdecznie – mówi Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców.

adam abramowicz spotkanie zamojszczyzna rzecznik msp Spotkanie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców

 

Poprzedni artykułZamojskie kino zaprasza dzieci na wakacyjne seanse filmowe.
Następny artykułTragedia nad zalewem. Nie żyje mężczyzna.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments