Tragedia nad zalewem. Nie żyje mężczyzna.

0
313
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Tragicznie zakończył się wypoczynek nad wodą dla 61-letniego mieszkańca gminy Susiec, który niedzielne popołudnie spędzał nad zalewem w Majdanie Sopockim. Pomimo szybkiego wydobycia mężczyzny na brzeg oraz prowadzonej akcji ratunkowej jego życia nie udało się uratować. Apelujemy o rozwagę i wyobraźnię podczas wypoczynku nad wodą.

W minioną niedzielę (27.06) po południu dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał informację o topiącym się mężczyźnie nad zalewem w Majdanie Sopockim. Natychmiast na miejsce zostały wysłane służby ratunkowe.

Przybyli na miejsce policjanci zastali ratowników WOPR udzielających pomocy 61-latkowi. Następnie akcję reanimacji przejęła przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia. Niestety pomimo prowadzonej blisko godzinnej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, mężczyzna przebywał nad wodą z dwoma znajomymi. W pewnym momencie 61-latek oznajmił, że idzie popływać. Mężczyzna w krótkim czasie od wejścia do wody, zniknął pod jej taflą. Pomimo tego, że prawie natychmiast został wyciągnięty z zalewu oraz podjętej akcji ratunkowej, nie udało się uratować jego życia. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna miał spożywać wcześniej alkohol.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz wszystkie szczegóły tego zdarzenia.

info: Małgorzata Pawłowska/ KPP Tomaszów Lubelski

 

Poprzedni artykułSpotkanie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców
Następny artykułZespoły ENEJ i DAJ TO GŁOŚNIEJ gwiazdami plenerowej imprezy w regionie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments