18 – latka wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do dachowania innego auta

0
309
fot. KPP Biłgoraj

Dwie kobiety trafiły do szpitala po tym jak 18-letnia kierująca toyotą zajechała im drogę wycofując z posesji. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek (22.06) około godziny 13:00 w Łukowej. Jak ustalili policjanci 18-letnia kobieta wycofując z posesji samochodem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej główną drogą kierującej samochodem tej samej marki. W wyniku zdarzenia pojazd 55-latki, która podróżowała z 19-letnią córką dachował zatrzymując się w efekcie na ogrodzeniu posesji. Obie kobiety zostały przetransportowane do szpitala, na szczęście obrażenia jakich doznały nie zagrażają ich życiu i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

18-latka, jak ustali policjanci, prawo jazdy odebrała na początku maja tego roku. Kobieta za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi. Wszystkie panie biorące udział w zdarzeniu to mieszkanki gminy Łukowa. Policjanci ustalili, że kierujące były trzeźwe.

info: młodszy aspirant Joanna Klimek/ KPP Biłgoraj

 

Poprzedni artykułPolicjanci przesiedli się na rowery.
Następny artykułCiało 50-latka nad ranem znaleźli przypadkowi przechodnie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments