Krasnostawscy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w ubiegłym tygodniu na terenie gminy Fajsławice. Motocyklista najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i rannego pozostawił na poboczu. Ciało 50-latka nad ranem znaleźli przypadkowi przechodnie.

Krasnostawscy policjanci zatrzymali uczestnika wypadku do jakiego doszło w nocy z 16 na17 czerwca bieżącego roku w miejscowości Siedliska Pierwsze. Z ustaleń śledczych wynika, iż do zdarzenia doszło około godziny 23:00. Na leżącego na jezdni 50-letniego mieszkańca gminy Fajsławice najechał motocyklista. Terenowa Honda, którą kierował nie posiadała oświetlenia, a kierujący korzystał jedynie z latarki umieszczonej na głowie. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł, a jego ciało nad ranem znalazł mieszkaniec gminy Fajsławice.

W poniedziałek krasnostawscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Fajsławice. Jak się okazało nie posiada prawa jazdy wymaganego do kierowania motocyklem, a jego honda nie jest zarejestrowana.

Mężczyzna dzisiaj zostanie przesłuchany przez prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Źródło: KMP Krasnystaw, komisarz Piotr Wasilewski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments