ZAMOŚĆ: Plenerowy spektakl dla dzieci “Ach, jak cudowna jest Panama”

0
225

Wczoraj w Zamościu rozpoczęło się 46. Zamojskie Lato Teatralne! Było wspaniale. Zamojska publiczność nie zawiodła. A już w najbliższa środę (23 czerwca) Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejny spektakl, tym razem dla najmłodszych widzów (od lat 4). 

Przedstawienie dla dzieci “Ach, jak cudowna jest Panama” Teatru Guliwer z Warszawy odbędzie się 23 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu, start godzina 18:00.

Bilety w cenie 8 zł są do nabycia w ZDK, online na www.biletyna.pl i godzinę przed spektaklem w namiocie organizacyjnym.

Czego można chcieć gdy ma się już wszystko czego dusza zapragnie? Gdy żyje się w dolince nad rzeczką w przytulnym domku z kominem i ma się przyjaciela. Gdy jest się silnym. Gdy nie trzeba się bać. A co jeśli nagle dusza zapragnie czegoś, czego oczy jeszcze nie widziały. Na przykład miejsca pachnącego bananami?!

„Ach, jak cudowna jest Panama” to spektakl na podstawie książki autorstwa Janoscha, którego główni bohaterowie Miś i Tygrysek, wyruszają w podróż w poszukiwaniu nowego domu. Zainspirowani napisem „Panama” ze skrzynki wyłowionej z rzeczki, decydują się na wspólną wyprawę po szczęście. Czy wymarzoną Panamą okaże się miejsce pachnące bananami? A może Panama jest po prostu tam, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie?

 

Poprzedni artykułStoczył nierówną walkę z progiem zwalniającym
Następny artykułWokalny sukces Aleksandry Bartoszczyk
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments