Stoczył nierówną walkę z progiem zwalniającym

0
267

38-letni mężczyzna po alkoholu i bez kasku siadł na motocykl WSK. Po najechaniu na próg zwalniający stracił panowanie nad motocyklem i wylądował w szpitalu. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Apelujemy o wyobraźnię i rozsądek na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21:30 w Józefowie na ulicy 29 Marca. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni mieszkaniec gminy Józefów, który kierował motocyklem marki WSK na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, najechał na próg zwalniający w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał podczas jazdy kasku ochronnego, a jego motocykl tablic rejestracyjnych. Obecnie ustalamy i wyjaśniamy dokładne okoliczności wypadku oraz apelujemy o wyobraźnię i rozsądek na drodze.

Źródło: KMP Biłgoraj, młodszy aspirant Joanna Klimek

68 186175 Stoczył nierówną walkę z progiem zwalniającym

Poprzedni artykułWysyp medali dla AKSON “Krok za krokiem” !
Następny artykułZAMOŚĆ: Plenerowy spektakl dla dzieci “Ach, jak cudowna jest Panama”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments