Nocny pożar budynku gospodarczego. Ogień wyrządził spore starty.

0
239
fot. KMP Zamość

W jednej z miejscowości gminy Krasnobród ogień strawił budynek gospodarczy. W wyniku pożaru zniszczony został również znajdujący się wewnątrz samochód, rowery oraz urządzenia elektryczne. Poniesione straty właściciel oszacował na kwotę 65 tysięcy złotych. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń. Okoliczności i przyczynę pożaru wyjaśniają policjanci.

O pożarze stodoły w jednej z miejscowości gminy Krasnobród dyżurny zamojskiej komendy Policji został powiadomiony w nocy z soboty na niedzielę. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ budynek oraz znajdujący się w nim samochód marki Renault. Ogień strawił także wykorzystywane w gospodarstwie domowym urządzenia elektryczne – spawarkę, silnik elektryczny, pilarki oraz rowery. Wartość poniesionych strat 68-letni właściciel oszacował na kwotę około 65 tysięcy złotych.

Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Ogień gasiło 6 zastępów straży pożarnej. Dwie Jednostki Ratowniczo Gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu oraz ponad 20 druhów z trzech Ochotniczych Straży Pożarnych pobliskich miejscowości.

Natomiast policjanci zabezpieczyli teren oraz z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa wykonali czynności procesowe. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności oraz przyczyny pożaru.

źródło: KMP Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments