“Blood Challenge”. Pojedynek na krew rozstrzygnięty.

0
307
fot. KM PSP w Zamościu

31 maja br., w świetlicy KM PSP w Zamościu miało miejsce podsumowanie akcji krwiodawstwa pn. BLOOD CHALLENGE. Było to pierwsze przedsięwzięcie tego typu organizowane przy współudziale Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.
W ramach akcji krew oddało 76 osób, w tym 67 strażaków i 9 osób spoza straży.
Wśród strażaków zamojskiej Komendy krew oddało 6 osób. Do akcji włączyło się także 2 strażaków z terenu powiatu krasnostawskiego.   

Celem akcji było zebranie jak największej ilości krwi wśród strażaków z danej jednostki OSP. Klasyfikacja przedstawia się następująca:

I miejsce: OSP Zubowice – 13 donacji,

II miejsce OSP Dębowiec – 12 donacji,

III miejsce OSP Mokre – 4 donacje. 

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które włączyły się akcji. W pierwszym rzędzie: honorowym dawcom krwi za tak liczny udział, pracownikom RCKiK Oddział w Zamościu, Stowarzyszeniu HDK przy Gminie Zamość oraz Klubowi HDK przy KW PSP w Lublinie za organizację przedsięwzięcia. Liczymy, że tego rodzaju przedsięwzięcie wpisze się na stałe w kalendarz działań zamojskiej Komendy. 

Nagrody rzeczowe za I miejsce: tj. pilarka spalinowa do drewna STIHL oraz ubranie bojowe ufundowały odpowiednio Arpapol 2 Sp. z o.o., z Lublina, Komenda Miejska PSP w Zamościu; za II miejsce: ubranie bojowe – Komenda Miejska PSP
w Zamościu, za III miejsce: 2 prądownice oraz „lizak” do sterowania ruchem, ufundował Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Sponsorom serdecznie dziękujemy. Krwiodawcy nie tylko dzielili się darem serca oddając krew, w ramach akcji „Podziel się czekoladą przekazali część swoich czekolad Placówce Opiekuńczo Wychowawczej „Pogodny Dom” w Lublinie.  

Poprzedni artykułCzym jest pozycjonowanie stron internetowych?
Następny artykułZnaleźliście kiedyś 400 paczek papierosów? A on “znalazł”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments