23-latek kradł w miejscu pracy. Wyniósł narzędzia warte 50 tys. zł

0
232
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Tomaszowscy kryminalni na podstawie ustaleń operacyjnych, zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który przez blisko rok dokonywał szeregu kradzieży profesjonalnych narzędzi z zakładu pracy w którym był zatrudniony. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, a łączna wartość strat na które naraził firmę, szacowana jest na około 50 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Z ustaleń policjantów wynika, że 23-latek był zatrudniony od około czterech lat w tomaszowskiej firmie produkującej specjalistyczne elementy dla przemysłu. Na stanowisko które obsługiwał, od około roku pobierał wymienne narzędzia do maszyn, których nie obsługiwał. Po zakończonej pracy, narzędzia te wynosił z firmy i sprzedawał między innymi na aukcjach internetowych.

Łupem nieuczciwego pracownika padły różnego rodzaju łożyska, wiertła i inne tego typu przedmioty. W toku prowadzonych czynności, policjanci operacyjni zabezpieczyli część skradzionego mienia w miejscu zamieszkania mężczyzny. Łączna wartość strat na którą naraził pokrzywdzoną firmę, szacowana jest na blisko 50 tysięcy złotych.

23-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty wieloczynowej kradzieży. Zastosowany został również wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułZaginęła 89-letnia Teresa Ciuruś. Trwają poszukiwania. UDOSTĘPNIJ!
Następny artykułZAMOŚĆ: Wystawa fotografii Thomasa Herbricha pt. „Lądowanie na księżycu – historia prawdziwa”.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments