Zaginęła 89-letnia Teresa Ciuruś. Trwają poszukiwania. UDOSTĘPNIJ!

0
361
fot. KPP Hrubieszów

Hrubieszowscy policjanci poszukują 89-letniej Teresy Anieli Ciuruś. Kobieta wczoraj około godziny 18:30 wyszła z domu w nieznanym kierunku i dotychczas nie powróciła. Kobieta porusza się o lasce i ma problemy z pamięcią. Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z hrubieszowską komendą pod numerem telefonu 47 8153 280 lub numer alarmowy 112.

Zaginiona to:

Teresa Aniela Ciuruś

lat 89

zam. Matcze gmina Horodło.

Ze zgłoszenia przyjetego przez oficera dyżurnego hrubieszowskiej policji wynika, że kobieta około godziny 18:30 wyszła z domu w miejscowości Matcze gmina Horodło w nieznanym kierunku i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:

Wzrost około 150 centymetrów, sylwetka szczupła, włosy krótkie koloru siwego. W chwili zaginięcia ubrana była w brązowe spodnie, czarny sweter, buty koloru brązowego zapinane na rzepy, na głowie miała ciemno-zielony beret,  przy sobie posiadała czarną torebkę damską z paskiem. Zaginiona porusza się o lasce, ma problemy z pamięcią.

Osoby, które posiadają informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie tel. 47 81 53 280 (alarmowy 112) lub najbliższą jednostką Policji.

źródło: KPP Hrubieszów

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments