ZAMOŚĆ: 29-latek kradł alkohol ze sklepowych półek

0
194
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay
- reklama-

29-latek odpowie za kradzieże sklepowe. Upodobał sobie jeden z zamojskich marketów, z którego zabierał alkohol. Przedstawiciel sklepu wycenił wartość poniesionych strat na kwotę ponad 550 złotych. Wkrótce 29-latek ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

W poniedziałek policjanci zostali powiadomieni o ujęciu mężczyzny podejrzanego o dokonanie kradzieży alkoholu w jednym z zamojskich marketów spożywczych przy ulicy Peowiaków. Mężczyzna, 29-latek z naszego miasta, został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. W czasie zatrzymania był pod działaniem alkoholu.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że 29-latek nie tylko w tym niesiącu, ale również i w minionym kilkukrotnie przychodził do tego sklepu. Cel jego wizyt zawsze był taki sam. Za każdym razem ze sklepowych półek zabierał alkohol, mijał linię kas i wychodził z marketu nie płacąc za towar. Straty, jakie poniósł sklep w wyniku przestępczego działania 29-latka wyceniono na kwotę ponad 550 złotych.

Podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży. Zgodnie z przepisami karą za kradzież cudzego mienia może być nawet 5 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KMP Zamość

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments