Jak urozmaicić związek?

0
327

Grzeczne zbliżenia przy zgaszonym świetle zaczynają być dla Was nudne i monotonne? Najwyższy czas spróbować czegoś pikantniejszego! Wprowadzenie nieco ostrzejszych gier do sypialni może znacząco ożywić łączącą Was relację i pozwoli poznać zupełnie inną stronę intymności.

BDSM każdego roku gości w sypialniach milionów par na całym świecie. Do popularyzacji tej charakterystycznej formy współżycia z całą pewnością przyczyniły się powieści i filmy o tematyce erotycznej, ale nie tylko. Mocniejsze doznania kuszą również te osoby, które zazwyczaj stronią od perwersyjnych doświadczeń. Nic dziwnego. Przecież zakazany owoc kusił już pierwszą kobietę i pierwszego mężczyznę. Spójrzmy prawdzie w oczy – wiele osób chciałoby spróbować czegoś nowego, ale nie każdy ma na to odwagę. Spokojnie, nie musicie od razu iść na całość. Podpowiadamy, od czego zacząć swoją przygodę.

Odpowiednie gadżety erotyczne

W tego typu relacji chodzi przede wszystkim o nastawienie obojga partnerów do odczuwania przyjemności i o przesunięcie granic tego, na co mogą sobie pozwolić. Pomogą w tym odpowiednie zabawki erotyczne.

Co na początek? Bielizna erotyczna. Lateks i skóra nie należą do najbardziej komfortowych materiałów. Jednak w tym przypadku wygoda schodzi jednak na drugi plan. Odpowiednie stroje są bowiem kluczowe dla wytworzenia pożądanej atmosfery.

2 Jak urozmaicić związek?

Oprócz strojów przyda się także przepaska na oczy. Ten gadżet wydaje się być niewinną zabawką, ale pozbawienie strony uległej możliwości obserwacji otoczenia wzmaga u niej niepewność, a co za tym idzie – także ekscytację. Wszystko to sprawia, że każde odczuwane doznanie jest wielokrotnie silniejsze.

Podobną funkcję spełniają kajdanki. Gdy strona uległa ma skrępowane ręce, czuje się całkowicie bezbronna i zdana na łaskę strony dominującej. Mamy tu zatem do czynienia z kolejnym elementem, który wprowadza odpowiednią dozę niepewności do erotycznej gry.

Taki zestaw w zupełności wystarczy dla par, które stawiają pierwsze kroki w BDSM. Oczywiście, można kupić kolejne gadżety – szpicruty, pejcze i inne podobne akcesoria. Zacznijcie jednak powoli i stopniowo zwiększajcie doznania. W ten sposób przekonacie się, jak wiele przyjemności może dać Wam ta specyficzna forma współżycia.

Dla kogo taka relacja będzie odpowiednia?

Na koniec wypada podkreślić, że mówimy tu o dość nietypowej relacji seksualnej, która niekoniecznie będzie właściwa dla każdej osoby. Trzeba bowiem wiedzieć, że ten rodzaj zbliżeń wymaga nie tylko zgody obojga partnerów (to oczywiste, ale nie można o tym nie wspomnieć), ale także ogromnej dojrzałości i odpowiedzialności.

3 Jak urozmaicić związek?

Wbrew temu, co sądzą niektórzy, istotą takiej relacji nie jest sadyzm i znęcanie się nad partnerką/partnerem. Podzielenie łóżkowych ról na stronę uległą i dominującą pozwala przede wszystkim poznać nowe doznania.

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: 29-latek kradł alkohol ze sklepowych półek
Następny artykułSukces uczniów “Elektryka” w ogólnopolskim konkursie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments