Narkotyki schował w poduszce.

0
372

Hrubieszowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej Referat Realizacji z Hrubieszowa ustalili i zatrzymali 40-letniego mieszkańca miasta, który odpowie za posiadanie i handel narkotykami. Mundurowi ujawnili w jego domu amfetaminę, mefedron, wagi dilerskie oraz paralizator. Część narkotyków była zaszyta w poduszce. Mężczyzna usłyszał już 9 zarzutów. Policja wnioskowała do prokuratury o tymczasowy areszt dla 40-latka. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Hrubieszowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Admnistracji Skarbowej Referat Realizacji z Hrubieszowa ustalili i zatrzymali 40-letniego mieszkańca miasta, który odpowie za posiadanie narkotyków. Kiedy mundurowi przeszukali jego mieszkanie odnaleźli tam amfetaminę, mefedron, wagi dilerskie oraz paralizator.

Część narkotyków ukryta była w poduszce, a pozostałe za szafką.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalny towar, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już 9 zarzutów za posiadanie i handel narkotykami zarówno wobec osób dorosłych jak i nieletnich. Policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. – informuje Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie i dodaje, że sprawa jest rozwojowa, a 40-letniemu mieszkańcowi Hrubieszowa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KPP Hrubieszów

Poprzedni artykułZostań rachmistrzem spisowym. W Zamościu rusza nabór kandydatów
Następny artykułRząd otwiera sklepy i muzea
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments