Czołowe zderzenie peugeota z volvo.

1
428
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Od kilku dni drogi powiatu tomaszowskiego przysporzyły kierującym sporo stresu. Padający śnieg natychmiast zamarzał, tworząc lodowisko i błoto poślizgowe na ulicach i chodnikach. Przekonała się o tym kierująca peugeotem, która zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volvo. W wyniku wypadku 2 osoby zostały przewiezione do szpitala. Zdarzenie miało miejsce wczoraj w miejscowości Tarnawatka na drodze krajowej numer 17.

Policjanci tomaszowskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach porannych w miejscowości Tarnawatka. Jadąca peugeotem 47-latka zamieszkała w gminie Tarnawatka, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w volvo. Osobowym volvo jechała 20-letnia mieszkanka gminy Tarnawatka wraz z pasażerem.

Przybyli na miejsce policjanci wezwali karetkę pogotowia, która zabrała do szpitala kierującą volvo i pasażera z drugiego pojazdu. Obie kierujące zostały przebadane na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem negatywnym. Funkcjonariusze na miejscu przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. W związku z uszkodzeniami pojazdów mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne obu samochodów.

Policjanci apelują o rozwagę na drogach.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułWyjechał do pracy w Niemczech i ślad po nim zaginął. Policja poszukuje Konrada Koziary
Następny artykułKalkulator kredytowy – prosty sposób na obliczenie raty kredytu
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eliza

Kiedy zaczna budowac dwu- trzy- pasmowe jezdnie! Pobory na urzednikow i policje sa ale nie na nasze ‘sredniowieczne’ drogi! ’17’ jako miedzynarodowa droga! To kpiny. Zatory, przestoje!