Wyjechał do pracy w Niemczech i ślad po nim zaginął. Policja poszukuje Konrada Koziary

0
889
Zaginiony Konrad Koziara, fot. KPP Biłgoraj

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym Konradem Koziara, lat 39, zamieszkałym w Biłgoraju. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji także anonimowo.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju prowadzą za poszukiwania za zaginionym Konradem Koziara, lat 39 mieszkającym w Biłgoraju. Mężczyzna we wrześniu 2020 roku wyjechał busem przewozowym do pracy w Niemczech. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

RYSOPIS:

wzrost 190 centymetrów, sylwetka szczupła, włosy ciemne, krótkie, nos średni, oczy koloru zielonego, uszy średnie, uzębienie niepełne, posiada bliznę na lewym ręku.

UBIÓR:

brak danych

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji także anonimowo.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykułUrząd Miasta w Hrubieszowie szuka pracowników
Następny artykułCzołowe zderzenie peugeota z volvo.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments