Marihuana i Mefedron były ukryte za kaloryferem

1
319

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ujawnili łącznie ponad 150 porcji dealerskich marihuany i mefedronu. Właścicielem narkotyków okazał się 33-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski, który w obawie przed stróżami prawa schował je za kaloryferem. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji zabronionych, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tomaszowscy kryminalni weszli do jednego z budynków mieszkalnych na terenie gminy Tomaszów Lubelski. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że przebywa w nim 33- letni mężczyzna, który może posiadać narkotyki. Czujność ich nie zawiodła. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Właściciel narkotyków w obawie przed stróżami prawa schował je za kaloryferem.

Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Z takiej ilości można byłoby wykonać ponad 150 porcji dealerskich narkotyków.– informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej komendy policji.

33-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji zabronionych.

Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

Poprzedni artykułPolicyjna akcja “Prędkość”. Niechlubną rekordzistką okazała się kierująca BMW 26- letnia Zamościanka
Następny artykułZamość będzie świętował 144. urodziny Leśmiana. W programie sporo atrakcji.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jonny

JP tak by zajundał jakie wiadro ale psy pastewne musiały zjebać