GAIA

Anna Maria Antos będzie nową wiceprezydent Zamościa. Decyzję tą ogłosił w poniedziałek (4.01) za pośrednictwem mediów społecznościowych Prezydent Andrzej Wnuk.

Nowa wiceprezydent, która do tej pory była radcą prawnym w Urzędzie Miasta Zamość, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Tytuł zawodowy i uprawnienia radcy prawnego uzyskała po ukończeniu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie i zdaniu egzaminu radcowskiego. Po zdanym egzaminie rozpoczęła praktykę zawodową. Posiada doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego.
Wiceprezydent Anna Maria Antos będzie sprawować bezpośredni nadzór nad wydziałami: Turystyki i Promocji, Ewidencji Kierowców i Pojazdów, Kultury i Sportu, Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego.

Na stanowisku pozostanie też dotychczasowy zastępca prezydenta Zamościa – Piotr Zając, który jest on odpowiedzialny za sprawy z obszaru gospodarki komunalnej, budownictwa, geodezji i gospodarki nieruchomościami.

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anna

Maseczka na twarz, to bardzo dobra rzecz…