Miał trzy promile i prowadził auto.

0
545
fot. policja

Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 31-letniego kierowcę daewoo, który przekroczył dozwoloną prędkość. Przy kontroli okazało się, że jest tak nietrzeźwy, że “ledwo” siedzi za kierownicą pojazdu. Badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a pojazd zholowano. Teraz 31-latek odpowie przed sądem za zbyt szybką jazdę na „podwójnym gazie”.

Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali w miejscowości Mojsławice kierującego pojazdem marki Daewoo w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości o 38 kilometrów na godzinę. Przy kontroli okazało się, że 31-letni mieszkaniec gminy Uchanie jest tak nietrzeźwy, że ledwo siedzi za kierownicą pojazdu. Ciężko było funkcjonariuszom nawet porozumieć się z mężczyzną. Kiedy policjanci zbadali jego stan trzeźwości okazało się, że ma 3 promile alkoholu w organizmie.

Mundurowi zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy, a pojazd został zholowany. Teraz mężczyzna odpowie za zbyt szybką jazdę na „podwójnym gazie” przed sądem.

źródło: KPP Hrubieszów

Poprzedni artykułTragiczny finał poszukiwań. Ciało 47- latka leżało na polach
Następny artykuł14-latek na skuterze uderzył w audi
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments