fot. KPP Biłgoraj
GAIA

14 letni kierowca skutera z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym jak zderzył się z audi, którego kierowca skręcał na posesję. Uderzenie było tak silne, że młody kierowca jednośladu „przeleciał” nad samochodem i wpadł do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w Karolówce (gmina Frampol).

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w Karolówce (gmina Frampol). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 14 letni kierowca skutera marki Yamaha najechał na skręcający w lewo na posesję samochód marki Audi, którym kierował 20 latek. Obaj mężczyźni są mieszkańcami gminy Frampol (powiat biłgorajski), byli trzeźwi. 14 latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Uderzenie było tak silne, że młody kierowca jednośladu „przeleciał” nad samochodem i wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali czynności procesowe. Zebrany materiał dowodowy pozwoli na ustalenie szczegółowego przebiegu zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

źródło: KPP Biłgoraj

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments