Tragiczny finał poszukiwań. Ciało 47- latka leżało na polach

0
2430
fot. policja

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 47- letniego mieszkańca gminy Potok Górny, który zaginął w miniony piątek. Ciało mężczyzny zostało odnalezione na polach kilka kilometrów od miejsca zamieszkania. Przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok.

 

Zgłoszenie o zaginięciu 47- letniego mężczyzny biłgorajscy policjanci otrzymali w sobotę po południu. Z relacji bliskich wynikało, że mężczyzna 25 grudnia po godzinie 14:30 wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policjanci, strażacy, ochotnicy rozpoczęli poszukiwania. Komunikat za zaginionym przekazany został podległym patrolom. Zmobilizowano dodatkowe siły policyjne. Mundurowi przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny i znajomych. Sprawdzano trakty leśne, pustostany oraz każdy trop, który mógł doprowadzić  do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Do działań poszukiwawczych zaangażowano także przewodnika z psem tropiącym oraz użyto kamery termowizyjnej.

W niedzielne przedpołudnie odnalezione zostało ciało 47- letniego mężczyzny przez osobę postronną. Znajdowało się kilka kilometrów od miejsca zamieszkania na polach uprawnych. Wszystkie czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny.

źródło: KPP Biłgoraj

 

Poprzedni artykułUmowy o dzieło trzeba będzie rejestrować w ZUS
Następny artykułMiał trzy promile i prowadził auto.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments