ZAMOŚĆ: Pijana matka pojechała na zakupy. Dzieci zostawiła same w domu

0
1785
fot. Policja

Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie matka, która opiekowała się dwójką swoich dzieci w wieku 5 i 7-lat. Ze znajomym pojechała na zakupy zostawiając pociechy same w domu. Po interwencji policjantów dziećmi zaopiekował się dziadek. Powiadomiony o sprawie Sąd Rodzinny podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

Wczoraj dyżurny zamojskiej Policji został powiadomiony, że matka dwójki nieletnich dzieci opiekuje się nimi będąc w stanie nietrzeźwości. Mundurowi przyjechali pod wskazany w zgłoszeniu adres. W domu przebywało dwoje dzieci w wieku 7 i 5-lat. Były same, a zapytane o mamę odpowiedziały policjantom, że pojechała z wujkiem po zakupy. Po kilkunastu minutach do domu wróciła 28-letnia matka dzieci wraz ze znajomym. Mundurowym wyjaśniła, że zostawiła maluchy same w domu tylko na chwilę, ponieważ musiała pojechać na zakupy. Policjanci wyczuli do kobiety silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad dwa promile alkoholu.

Dziećmi zaopiekował się dziadek. O interwencji został powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Zamościu, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułCiągnik jeździł sam po polu. Zgubił go pijany rolnik [FILM]
Następny artykułSylwester 2020. O północy fajerwerków nie będzie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments