MDK Zamość zaprasza na “Ferie w koronie”

0
1032

“Ferie w koronie” – pod takim hasłem Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, będzie organizował zajęcia dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych tj. od 4 stycznia do 15 stycznia 2021 roku.

Oferta pod nazwą „FERIE W KORONIE” zapewni wszystkim zainteresowanym bezpieczny i ciekawy wypoczynek. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania oferty artystycznych działań, które na co dzień realizowane są w MDK Zamość. – informują organizatorzy.

W ramach ferii w MDK-u prowadzone będą warsztaty taneczne, szachowe, plastyczne, fotograficzne, wokalne, teatralne, rytmiczne.

Warunkiem udziału jest dostarczenie karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach okresowych oraz zapoznanie się z „Wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa w trakcie epidemii COViD – 19 obowiązującą w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu od 1 września 2020 r.”.

Zapisy przyjmowane będą w sekretariacie placówki (ul. Kamienna 20) od 21 do 31 grudnia 2020 roku.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy plan pracy nauczycieli MDK w okresie feryjnym oraz kartę kwalifikującą dziecko na zajęcia feryjne znajdziecie na stronie www.mdk.zamosc.pl

ferie 980x694 1 MDK Zamość zaprasza na

Poprzedni artykułPrzed nami budżetowa sesja Rady Miasta
Następny artykułCiągnik jeździł sam po polu. Zgubił go pijany rolnik [FILM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments