GAIA

Zamojski Urząd Miasta wprowadził udogodnienia dla petentów. W Biurze Obsługi Interesanta na parterze ratusza stanął opłatomat. Przy pomocy samoobsługowego urządzenia można wygodnie, bez konieczności stania w kolejce na poczcie lub w banku dokonać płatności na rzecz Urzędu Miasta Zamość.

Maszyna przyjmuje wpłaty z tytułu podatków lokalnych (min. podatku od nieruchomości), za jego pomocą można uiścić wszelkie opłaty pobierane w Urzędzie Miasta Zamość, w tym opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłaty skarbowe, opłaty geodezyjne, komunikacyjne i szereg innych.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Na dotykowym ekranie krok po kroku pojawiają się komunikaty i wskazówki, które przeprowadzają użytkownika przez cały proces realizowania wpłaty.

Płatność w opłatomacie może być dokonana w formie gotówkowej lub za pomocą karty płatniczej. Okienka, do których należy włożyć monety, banknoty czy kartę płatniczą, są wyraźnie oznakowane. Wszystkie transakcje są realizowane bez dodatkowych opłat i prowizji.

Magistrat zachęca do korzystania z urządzenia.

[źródło: Urząd Miasta Zamość]

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments