Zamość na okrągło tym razem na rolkach

0
715

„Jeżdżę z głową w kasku” pod tym hasłem realizowane będą pierwsze zamojskie warsztaty rolkowe, w ramach dwudniowej imprezy Zamość na okrągło, na które zapraszają – zamojski OSiR i Miasto Zamość. Warsztaty odbędą się 30  sierpnia w niedzielę w godz. 15:00 -18:00, na terenie OSiR.

-“Zajęcia będą prowadzone równolegle: dla osób początkujących, które stawiają pierwsze kroki na rolkach, jak i dla osób średnio zaawansowanych, które będą doskonalić posiadane umiejętności – we wszystkich przedziałach wiekowych, zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Zdradzimy tajniki rolkowych dyscyplin, a w programie ponadto: pokazy, ćwiczenia doskonalące jazdę na rolkach z naciskiem na hamowanie i skręcanie oraz zabawy utrwalające te umiejętności.” – informują organizatorzy.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie kompletu ochraniaczy i kasku – na miejscu będzie możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu.

Warsztaty poprowadzą instruktorzy Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich zrzeszeni w ogólnopolskim projekcie – I love rolki.

Katarzyna Futyma – czyli rolkowy pakiet – zaraża entuzjazmem i kreatywnością! Poprzez ćwiczenia i zabawy – uczy jeździć na rolkach zarówno dzieci jak i dorosłych. Pomysłodawczyni Parku Rolkarza w Biłgoraju – zwycięskiego projektu w biłgorajskim budżecie obywatelskim w 2018r.

Mateusz Miazga – rolki pierwszy raz założył w wieku 10 lat i kontynuuję tą przygodę do dziś z powodzeniem zarażając wszystkich dookoła. Większość dyscyplin „rolkarskich” nie jest mu obca. Na warsztatach przybliży tajniki jazdy miejskiej i slalomu w których posiada dodatkowe uprawnienia instruktorskie.

Aleksey Martsenyuk – mistrz Europy w slide’ach. Na co dzień prowadzi zajęcia z efektywnego i efektownego hamowania na rolkach nazywanego slide’ami w szkółce I Love Rolki Warszawa.

Patryk Kyrtap – specjalizuje się w nauce osób dorosłych i robi to z prawdziwą, wręcz dziką przyjemnością. O jego niekonwencjonalnych metodach nauczania krążą legendy! Jak sam twierdzi, najbardziej lubi uczyć osoby, którym trudniej przezwyciężyć strach. Łamie konwenanse i stereotypy. Zdanie: jestem za stary na rolki-jest nieprawdziwe!

Organizatorzy wydarzenia Zamojski OSiR i Miasto Zamość – do wspólnej zabawy na rolkach zapraszają całe rodziny – dzieci oraz dorosłych.

[źródło: UM Zamość]

 

Poprzedni artykułNagrody pieniężne za najlepszą dożynkową fotkę
Następny artykułMieszkaniec Zamościa odpowie za sprzedaż agregatu z podrobionym znakiem towarowym.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments