Nagrody pieniężne za najlepszą dożynkową fotkę

0
224
Jeśli jesteś pełnoletnim mieszkańcem Gminy Zamość, możesz wygrać pieniądze, biorąc udział w dożynkowym Konkursie Fotograficznym „Żniwa, plony i zbiory”. Daj sobie szansę i wygraj jedną z trzech nagród finansowych. Wystarczy zgłosić zdjęcie konkursowe w wersji elektronicznej za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej www.gminazamosc.pl. Masz czas tylko do 31 sierpnia 2020 r. Tematyka zdjęcia powinna nawiązywać do hasła konkursu, przy czym zdjęcie nie może przedstawiać wizerunku (twarzy) jakichkolwiek osób, ani też postaci, które mogą zostać zidentyfikowane pomimo nie ukazania na zdjęciu ich wizerunków.
Ten konkurs jest jednym z czterech konkursów, organizowanych w dobie epidemii w ramach „Zdanych Dożynek Gminy Zamość 2020″, ale tylko w tym konkursie (nr 4), szansę na wygraną mają mieszkańcy, a nie sołectwa. Nagrody indywidualne to 800 zł, 600 zł lub 400 zł. O wygranej decydują internauci za pomocą głosowania internetowego więc konkurs ma formę plebiscytu. Foto-Galeria konkursowa ukaże się na stronie Gminy Zamość po dniu 7 września 2020 r. Wygrają autorzy trzech zdjęć, które zgromadzą największą ilość kliknięć od internautów.
Szczegóły konkursu nr 4 znajdują się w regulaminie zbiorczym, który jest dostępny na gminnej stronie internetowej www.gminazamosc.pl. Rozwiązanie konkursu nr 4 i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 09 października 2020 r. Warto dowiedzieć się więcej o tym, jak Gmina Zamość zastąpiła w dobie epidemii tradycyjny festyn dożynkowy aż czterema konkursami, w tym konkursem fotograficznym dla mieszkańców. W tym celu znajdź na stronie Gminy Zamość artykuł, pt. „Zdalne Dożynki Gminy Zamość 2020″ lub „Konkurs fotograficzny mieszkańców Gminy Zamość Żniwa, plony i zbiory. Znajdziesz tam również regulamin z wszelkimi informacjami szczegółowymi, które pomogą Ci podjąć decyzję o udziale i przeprowadzą przez całą prostą procedurę zgłoszeniową. Wszystko odbywa się w internecie za wyjątkiem wykonania samego zdjęcia. Do dzieła!
plakat konkursu foto 2020 dla mieszkaac284cac2b3w gminy zamoac29bac287 Nagrody pieniężne za najlepszą dożynkową fotkę
Poprzedni artykułParkowanie wkrótce będzie tam płatne
Następny artykułZamość na okrągło tym razem na rolkach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments