Poznajesz sprawcę kradzieży rozbójniczej! Może To Twój sąsiad? Publikujemy zdjęcia

4
430

Zamojscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło na początku czerwca 2020 roku w Zamościu przy ul. Hrubieszowskiej na terenie sklepu spożywczego. Podejrzany użył przemocy wobec pracownika ochrony, który próbował udaremnić mu ucieczkę. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek mężczyzny.

Policjanci z zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna 2 czerwca br. w trakcie pobytu w sklepie spożywczym przy ul. Hrubieszowskiej zabrał z półki alkohol i nie płacąc za towar udał się w stronę wyjścia. W chwili, gdy przeszedł obok kasy został poproszony przez ochroniarza, aby odłożył na miejsce towar, który miał ze sobą. Wywiązała się szarpanina pomiędzy pracownikiem ochrony a mężczyzną. Ostatecznie sprawcy kradzieży rozbójniczej pomimo stanowczej postawy ochroniarza udało się wyjść ze sklepu.
Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że alkohol ukradł młody szczupły mężczyzna, wzrostu około 180 cm, ubrany był w jasne spodnie, szare buty, ciemną kurtkę z kapturem, przód kurtki na wysokości klatki piersiowej koloru szarego po lewej stronie kurtki czarne logo morki odzieżowej. Prawdopodobnie mężczyzna posiada tatuaże na zewnętrznych stronach dłoni lewej i prawej.
Aby sprawca kradzieży rozbójniczej nie pozostał bezkarny i odpowiedział za swój czyn policjanci proszą o pomoc w ustaleniu wizerunków mężczyzny. Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do KMP w Zamościu, pod nr tel. 47 81 514 22 lub 112, jak też za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected]. W tej sprawie można również zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2.
D.K-B.
Źródło: KMP Zamość
Poprzedni artykułZamość najzamożniejszym miastem. [RANKING BOGACTWA SAMORZĄDÓW 20′ PISMA “WSPÓLNOTA”]
Następny artykułSitaniec: Zderzenie ciężarówki przewożącej żołnierzy z samochodem osobowym. [Wspólne ćwiczenia strażaków i żołnierzy]
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
biedak

I teraz będą go ścigać za “20zł” i w papierach już będzie wysmarowane.. głupi jak but xD

dasda
Reply to  biedak

głup[ie to jest nasze prawe oni za takie coś biją dziesione albo odwrotnosc dziesiony za to ze leciutko dotkniesz niedojebanego ochroniarza

somsiad

nie, to nie mój sąsiad, mój sąsiad nie ma takiego zielonego koszyka

Tps zdr

Na polnej poszukajcie a znajdziecie