w , , ,

ZabawneZabawne

Policyjny pościg za nietrzeźwym traktorzystą

- reklama-
13 / 100 Punktacja SEO

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach podczas patrolu zauważyli ciągnik, który nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Kiedy chcieli go zatrzymać traktorzysta podjął próbę ucieczki. Jeden z policjantów wskoczył na ciągnik i nie dopuścił do jego dalszej jazdy. Jak się okazało 29-letni kierowca miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a sam pojazd nie posiada przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC.

Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach w miejscowości Białowody zauważyli ciągnik rolniczy wyjeżdżający z bocznej drogi, który nie posiadał tablicy rejestracyjnej. W związku z tym policjanci postanowili zatrzymać pojazd i skontrolować. Na widok radiowozu kierujący zatrzymał się, a następnie zaczął cofać. W celu uniknięcia kolizji z ciągnikiem funkcjonariusze byli zmuszeni do szybkiego cofania radiowozem. Następnie kierujący zaczął uciekać nie stosując się do sygnałów.

Wtedy z radiowozu wyskoczył jeden z funkcjonariuszy i wskoczył na odjeżdżający ciągnik, aby zmusić kierującego do zatrzymania. Policjant wyłączył bieg co spowodowało zatrzymanie pojazdu. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 29-latek ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2022 roku. Okazało się także, że ciągnik nie posiada przeglądu technicznego oraz polisy OC.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

E.K.

- reklama-

Źródło: KMP Hrubieszów

68 171884 Policyjny pościg za nietrzeźwym traktorzystą 68 171883 Policyjny pościg za nietrzeźwym traktorzystą

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

68 171867 Wypadek podczas ostrzenia motyki. Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec

Wypadek podczas ostrzenia motyki. Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec

68 171877 Zamość: wypadek na ścieżce rowerowej

Zamość: wypadek na ścieżce rowerowej