Wypadek podczas ostrzenia motyki. Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec

0
184

Podczas ostrzenia motyki doczepiony do heblarki kamień szlifierski ranił 80-latka. Poszkodowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego został przewieziony do szpitala. Apelujemy o ostrożność podczas wykonywania prac w gospodarstwie domowym.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło wczoraj w jednej z miejscowości gm. Miączyn. Jak wstępnie ustalili powiadomieni o wypadku policjanci 80-letni mężczyzna w amatorskiej stolarni ostrzył motykę za pomocą założonego na heblarkę stołową kamienia szlifierskiego. W pewnej chwili kamień pękł raniąc 80-latka.

Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala. Dokładne okoliczności nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają policjanci. Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac w gospodarstwie domowym. Rutyna i pośpiech mogą mieć tragiczne skutki. Uważajmy zwłaszcza podczas wykorzystywania w codziennych pracach sprzętu elektrycznego. Każdą czynność, nawet taką, która wykonywana była już wielokrotnie należy robić z należytą starannością, bez pośpiechu i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

D.K-B.

Źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułDobry start Sorgi
Następny artykułPolicyjny pościg za nietrzeźwym traktorzystą
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments