Nietrzeźwa 58-latka podróżowała z 14-letnią dziewczynką

1
141

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w m. Żabno. 58-latka z Rzeszowa podróżująca z 14-latką z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Obie zostały przetransportowane do szpitala. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie kierująca była nietrzeźwa, miała promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10:00 w miejscowości Żabno. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 58-letnia mieszkanka Rzeszowa, która podróżowała z 14-latką z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, który został obrócony, a następnie uderzyła w drzewo. Zarówno kierująca jak i jej pasażerka zostały przetransportowane do szpitala.

Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem 58-latka była nietrzeźwa. W organizmie miała promil alkoholu.

Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o przestrzeganie przepisów i nie wsiadanie za kierownicą po alkoholu.

J.K.

Źródło: KMP Biłgoraj

68 171496 Nietrzeźwa 58-latka podróżowała z 14-letnią dziewczynką

Poprzedni artykułNie opanował mocy motocykla
Następny artykułOferty pracy z PUP w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek

HE he – absurd; nawalona jak szpadel a policja z dziennikarzem artykułu ustalają przyczyny, przykładnie na 12 lat o chlebie i wodzie (bez karmienia za 6tys. miesięcznie, lekarza, biblioteki, siłowni i innych atrakcji); póki kara nie będzie adekwatna (dotkliwa i dokuczliwa) póty pijaki będą panami życia, zdrowia i śmierci…