Nie opanował mocy motocykla

0
267

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty, do którego doszło w sobotnie popołudnie. 25 letni kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17:00 w minioną sobotę na obwodnicy północnej w Biłgoraju. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że  25-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj jadąc motocyklem m-ki Yamaha na łuku drogi nie zapanował nad  pojazdem i zjechał na pobocze uderzając w skarpę. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają teraz dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Przypominamy, im lepsza pogoda tym częściej spotykamy na drogach amatorów jednośladów.  Przekłada się to niestety także na udział tej grupy użytkowników dróg w statystykach zdarzeń drogowych.  Wypadki, w których uczestniczą motocykliści pociągają za sobą poważne skutki. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Pamiętajmy także, że brawura, brak wzajemnego szacunku na drodze nie pozostaje bez wpływu na bezpieczeństwo uczestników ruchu.

JK

Źródło: Policja Biłgoraj
68 171490 Nie opanował mocy motocykla
Poprzedni artykułW czasie pościgu przesiadł się na siedzenie pasażera a auto skończyło w kukurydzy.
Następny artykułNietrzeźwa 58-latka podróżowała z 14-letnią dziewczynką
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments