Nowa dyrektor szpitala “papieskiego” w Zamościu

5
936
Małgorzata Popławska

Zarząd Województwa Lubelskiego powołał dziś Małgorzatę Popławską na Dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Małgorzata Popławska wygrała konkurs na to stanowisko. Sześcioletnią kadencję obejmie w środę 15 lipca. 

Szpital papieski z racji obecnej sytuacji finansowej potrzebuje sprawnego menadżera. Wierzę, że pani dyrektor poradzi sobie w tej roli. – tłumaczył Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Lubelskiego.

Małgorzata Popławska jest absolwentką kierunku zarządzanie i marketing na UMCS. Ukończyła menedżerskie studia podyplomowe EMBA w 2017 roku. Przez wiele lat pracowała jako audytor. Od 2015 roku pełniła funkcję Prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Lokalowej w Zamościu Sp. z o.o.

 

Poprzedni artykułW remontowanym budynku ZDK odnaleziono ludzkie szczątki
Następny artykułW Zamościu otwiera się muzeum PRL-u
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek

K O L E S I O S T W O

Reply to  Marek

Takie bzdury opowiadasz, że chętnie bym Ci internet odciął

Max

Niech bramki zlikwiduje i opłatę prywatnemu szpitalowi onkologicznemu podniesie , co żeruje na ludzkim nieszczęściu , bo to skandal że na terenie państwowym jest prywatny szpital i to onkologiczny , czyli na raku robi się kasę !!!!!!

Anna
Reply to  Max

Co za bzdura. Leczenie w tym ośrodku jest bezpłatne więc o jakim żerowaniu na nieszczęściu ludzi tu mowa? A, że prywatny inwestor zbudował ośrodek ze swoich środków i jeszcze dodatkowo płaci za dzierżawę szpitalowi – świadczy tylko o dobrym zarządzaniu szpitalem.

Admin
Reply to  Max

Dzięki temu, że jest prywatny to jest szansa, że kogoś wyleczy. A podniesienie opłat, skurczy budżet i będzie mniej na sprzęt itp. rzeczy.

ca62d5f11d008a1be6fbfe3f1ed84db4.jpg