Offroadowcy zrzucili się na sprzęt dla szpitala

0
197
fot. Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o. o. w Zamościu

Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o. w Zamościu otrzymał darowiznę pieniężną w wysokości 20 000 zł od Stowarzyszenia Zamość 4 x 4.

 

Za przekazane pieniądze, placówka kupiła sprzęt i wyposażenie dla potrzeb Oddziału Leczenia Jednego Dnia dla Dzieci oraz Oddziału Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej, w którym również udzielane są świadczenia zdrowotne na rzecz dzieci:

– wózek wielofunkcyjny SC32 PRO

– wózek medyczny  SKR- CT231  – 2 szt.

– wózek specjalny NORMANDIE

– monitor funkcji życiowych Creativ PC- 900

– fotel Jack z podnóżkiem- dla matek – 2 szt.

– pościel kolorowa z motywem dziecięcym – 40 kpl.

– ławki kolorowe na korytarz dla odwiedzających.

To już kolejny raz kiedy Stowarzyszenie Zamość 4×4 wspomaga Zamojski Szpital Niepubliczny. W roku 2019 placówka otrzymała kwotę w wysokości 20 000 zł, którą przeznaczono na zakup sprzętu  i wyposażenia dla Oddziału Pediatrii.

Środki finansowe otrzymane w dobie zagrożenia epidemicznego determinującego priorytety zakupowe szpitala głównie w kierunku zabezpieczenia środków dezynfekcyjnych oraz środków ochrony indywidualnej  pomogło zrealizować bieżące potrzeby oddziałów, co przyczyniło się do poprawy komfortu pobytu w szpitalu naszych małych pacjentów i ich opiekunów. Jednocześnie pragniemy wyrazić uznanie dla szlachetnej postawy, empatii i wrażliwości serca dla  członków Stowarzyszenia Zamość 4×4.” – podkreślają władze Zamojskiego Szpitala Niepublicznego.

 

Poprzedni artykułJazdę na podwójnym gazie zakończył w rowie
Następny artykułMnóstwo nowych ofert pracy w Zamościu i okolicy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments