w , , ,

Jazdę na podwójnym gazie zakończył w rowie

fot. Policja
- reklama-
10 / 100 Punktacja SEO

Przed sądem stanie 25 latek, który pomimo nietrzeźwości, czynnego zakazu prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii, nieubezpieczonym i niedopuszczonym do ruchu motorowerem wybrał się w podróż. Jak się okazało, zakończyła się ona w przydrożnym rowie. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz bardzo wysoka grzywna.

Minionej nocy około godziny 23:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu w rowie mężczyzny przez postronne osoby. Miało do tego dojść w okolicach miejscowości Zamch. Natychmiast mundurowi skierowani zostali we wskazany rejon. Na miejscu mundurowi zastali karetkę pogotowia, której załoga udzielała pomocy młodemu mężczyźnie, a także świadków tego zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25 letni mieszkaniec gm. Cieszanów jadąc motorowerem m-ki Yamasaki z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna nie ucierpiał w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że rok wcześniej policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny jego pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Motorower nie posiadał również obowiązkowego ubezpieczenia OC, a kierujący hełmu ochronnego.

- reklama-

Teraz 25 latek stanie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz bardzo wysoka grzywna.

źródło: KPP Biłgoraj

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

Fot. Kazimierz Chmiel - Światłoczuły

Andrzej Duda prezydentem RP na drugą kadencję. PKW podała wyniki z prawie wszystkich komisji wyborczych.

zrzut ekranu 2020 07 13 o 10 01 12 Offroadowcy zrzucili się na sprzęt dla szpitala

Offroadowcy zrzucili się na sprzęt dla szpitala