w , ,

SmutneSmutne

Trwają poszukiwania Mateusza Żukowskiego. PROSIMY PODAJ DALEJ!

- reklama-
6 / 100 Punktacja SEO

Od zaginięcia Mateusza Żukowskiego z Ujazdowa upłynęło ponad 10 lat. Chłopiec, pod koniec maja 2007 roku wyszedł z domu. Zagadka jego zaginięcia w dalszym ciągu pozostaje nierozwiązana. Policjanci nie przestali go szukać. W ramach prowadzonych poszukiwań, dzięki pracy biegłych z Laboratorium Kryminalistycznego w Białymstoku zajmujących się progresją wizerunku stworzono portret zaginionego Mateusza.

68 170627 Trwają poszukiwania Mateusza Żukowskiego. PROSIMY PODAJ DALEJ!

 

Przypomnijmy: Mateusz Żukowski zaginął 26 maja 2007 roku. Tego dnia po południu chłopiec wyszedł z domu położonego w Ujazdowie w gm. Nielisz. Do dziś nie powrócił i nie zawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia chłopiec miał ukończone 10 lat.

- reklama-

Poszukiwania Mateusza nadal trwają. Dzięki pracy biegłych z laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zajmujących się progresją wizerunku stworzono aktualny portret Mateusza uwzględniający upływ czasu.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania Mateusza Żukowskiego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu pod numerem  47 815 1900, bądź z najbliższą jednostką policji, tel. 112.
D.K-B.

Źródło Zamojska Policja

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

68 170627 Trwają poszukiwania Mateusza Żukowskiego. PROSIMY PODAJ DALEJ!

Trwają poszukiwania Mateusza Żukowskiego. PROSIMY PODAJ DALEJ!

68 170613 18 - latek przejażdżkę motocyklem z pasażerką zakończył wywrotką na torach

18 – latek przejażdżkę motocyklem z pasażerką zakończył wywrotką na torach