Trwają poszukiwania Mateusza Żukowskiego. PROSIMY PODAJ DALEJ!

0
156

Od zaginięcia Mateusza Żukowskiego z Ujazdowa upłynęło ponad 10 lat. Chłopiec, pod koniec maja 2007 roku wyszedł z domu. Zagadka jego zaginięcia w dalszym ciągu pozostaje nierozwiązana. Policjanci nie przestali go szukać. W ramach prowadzonych poszukiwań, dzięki pracy biegłych z Laboratorium Kryminalistycznego w Białymstoku zajmujących się progresją wizerunku stworzono portret zaginionego Mateusza.

68 170627 Trwają poszukiwania Mateusza Żukowskiego. PROSIMY PODAJ DALEJ!

 

Przypomnijmy: Mateusz Żukowski zaginął 26 maja 2007 roku. Tego dnia po południu chłopiec wyszedł z domu położonego w Ujazdowie w gm. Nielisz. Do dziś nie powrócił i nie zawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia chłopiec miał ukończone 10 lat.

Poszukiwania Mateusza nadal trwają. Dzięki pracy biegłych z laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zajmujących się progresją wizerunku stworzono aktualny portret Mateusza uwzględniający upływ czasu.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania Mateusza Żukowskiego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu pod numerem  47 815 1900, bądź z najbliższą jednostką policji, tel. 112.
D.K-B.

Źródło Zamojska Policja

Poprzedni artykułFestiwal Stolica Języka Polskiego po raz 6. zagości w Zamościu i Szczebrzeszynie. ZNAMY PROGRAM
Następny artykułTrwają poszukiwania Mateusza Żukowskiego. PROSIMY PODAJ DALEJ!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments