Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań

0
458
fot. KPP Biłgoraj

Kilkudziesięciu policjantów wraz ze strażakami prowadziło poszukiwania 80-letniej mieszkanki Krasnegostawu. Kobieta wczoraj wieczorem niepostrzeżenie wyszła z domu udając się w nieznanym kierunku. Z racji tego, że starsza pani cierpi na zaniki pamięci, istniała obawa o jej zdrowie i życie. Na szczęście policjanci odnaleźli ją w nocy na jednej z ulic miasta. Całą i zdrową przekazali członkom rodziny.

Zgłoszenie o zaginięciu 80-latki dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał wczoraj około godz. 21.30. Z relacji zgłaszającego wynikało, że starsza pani niepostrzeżenie opuściła miejsce zamieszkania udając się w nieznanym kierunku. Z przekazanych informacji wynikało też, że 80-latka nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji i cierpi na zaniki pamięci. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań. Ponieważ istniała realna obawa i zdrowie i życie starszej pani, w krasnostawskiej komendzie ogłoszono alarm.

Kilkudziesięciu krasnostawskich policjantów wraz ze strażakami z PSP i OSP nocą przeczesywało całe miasto Krasnystaw i okolice. Zaangażowano do działań również przewodnika z psem tropiącym, a także wykorzystano kamerę termowizyjną.

Kilka godzin później policjanci zauważyli zaginioną na jednej z ulic miasta. Na szczęście nie potrzebowała pomocy medycznej. O jej odnalezieniu została poinformowana jej rodzina. 80-latka cała i zdrowia wróciła do domu.

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułFilmowe hity na dużym ekranie! Kino “Stylowy” zaprasza
Następny artykułWóz z sianem odczepił się od ciągnika i uderzył w jadący samochód.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments