Wóz z sianem odczepił się od ciągnika i uderzył w jadący samochód.

0
816

Do nietypowej kolizji doszło w ubiegłą sobotę w miejscowości Wolica. Podczepiony do ciągnika wóz z sianem odczepił się i uderzył w jadący samochód osobowy. W wyniku zderzenia kierowca wraz z pasażerką pojazdu trafili do szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń. Kierowca ciągnika dopiero po pewnym czasie zorientował się, że ,,zgubił” ciągnięty wóz. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę przed godziną 18:00 w miejscowości Wolica gmina Kraśniczyn. Jak ustalili policjanci, wóz z przewożonymi belami siana uderzył w prawidłowo jadący samochód osobowy marki Dacia, którym podróżowało małżeństwo z gminy Skierbieszów.

W wyniku zderzenia oboje trafili do szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń. Dopiero po chwili na miejsce zdarzenia przyjechał kierowca ciągnika rolniczego, który zorientował się, że przewożony przez niego ładunek odczepił się i uderzył w jadącą z przeciwnego kierunku jazdy Dacię.

60 – latek z gminy Kraśniczyn był trzeźwy. Tłumaczył, że po prostu nie zauważył, że ciągnięty przez niego wóz odczepił się. Teraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed Sądem.

Policjanci apelują o prawidłowe zabezpieczenie przewożonych ładunków. Tym razem, chociaż mało brakowało, nie doszło do tragedii.

źródło: KPP Krasnystaw

 

Poprzedni artykułSzczęśliwy finał nocnych poszukiwań
Następny artykuł,Jak to Zamoyski i Morando w rytmie Zamość stawiali”. Audio-wizualny projekt młodych artystów z MDK
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments