Filmowe hity na dużym ekranie! Kino „Stylowy” zaprasza

0
544

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na projekcje filmowe. Od piątku 12 czerwca 2020 na ekranach zamojskiego kina: WIERZĘ W CIEBIE – wzruszająca i inspirująca historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara, SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER – elektryzujący cyber-thriller, nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież.

A ponadto w repertuarze: ZAWÓD: KOBIECIARZ – przezabawna komedia znanego francuskiego komika Kada Merada, SWINGERSI – komediowo o związkach, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać, NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK – horror, JOKER – historia jednego z cieszących się najgorszą sławą przestępców uniwersum DC, film ma na koncie znakomite recenzje oraz dwa Oscary, HARLEY QUINN: PTAKI NOCY– komiksowe widowisko o Harley Quinn, która po rozstaniu z Jokerem dołącza do grona superbohaterek; w roli głównej znakomita Margot Robbie oraz NAJŚWIĘTSZE SERCE – pierwszy w historii kina film o Najświętszym Sercu Jezusowym.

Dla najmłodszych kinomanów:  NAPRZÓD – animacja ze studia Disney-Pixar, zabawna, emocjonująca, momentami wzruszająca i z przesłaniem, SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA – historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi.

W repertuarze studyjnym: OBRAZY BEZ AUTORA – film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami obejmującymi trzy epoki niemieckiej historii, opowiada historię młodego studenta Akademii Sztuk Pięknych. Obraz zdobył wiele nagród na światowych festiwalach, w tym w Wenecji. Był także nominowany do Oscara oraz Złotych Globów.

Szczegółowe informacje, repertuar, rezerwacja miejsc i sprzedaż biletów: www.stylowy.net

wierze w ciebie plakat Filmowe hity na dużym ekranie! Kino "Stylowy" zaprasza

sala samobojcow hejter plakat Filmowe hity na dużym ekranie! Kino "Stylowy" zaprasza

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments