26 – latek jechał o wiele za szybko. Pożegnał się z prawkiem

0
497
fot. policja

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 26-latek, który w wczoraj pędził samochodem osobowym m-ki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 134 km/h. Kierowca został zatrzymany w m. Obsza. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy oraz otrzymał wysoki mandat karny i punkty.

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 26-latek z gminy Stary Dzików w pow. lubaczowskim, który wczoraj około godziny 9:00 pędził samochodem osobowym m-ki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 134 km/h. Kierowca został zatrzymany przez policjantów biłgorajskiej drogówki w miejscowości Obsza. Policjanci zatrzymali należący do 26-latka blankiet prawa jazdy. Mężczyzna, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 84 km/h został również ukarany wysokim mandatem karnym i otrzymał punkty.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

źródło: KPP Biłgoraj

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments