Zmiana zasad obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Zamość

0
275

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od poniedziałku 25 maja br. w Urzędzie Miasta Zamość została przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

Urząd Miasta informuje, że do odwołania zawieszone pozostają przyjęcia interesantów przez Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka, jego Zastępców: Małgorzatę Bzówkę i Piotra Zająca, a także Przewodniczącego Rady Miasta Zamość Piotra Błażewicza oraz Wiceprzewodniczących Rady Miasta Zamość: Jana Wojciecha Matwiejczuka, Piotra Małysza i Dariusza Zagdańskiego.

Do odwołania zawieszone pozostają dyżury Urzędu Stanu Cywilnego w sprawie rejestracji zgonów w soboty.

Zamojski magistrat przypomina, że nadal obowiązują ograniczenia, nakazy i zakazy wskazane w ww. rozporządzeniu Rady Ministrów, w tym obowiązek zakrywania ust i nosa.

Poprzedni artykuł26 – latek jechał o wiele za szybko. Pożegnał się z prawkiem
Następny artykułSzpital Psychiatryczny w Radecznicy ma nowego dyrektora
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments