w

Zmiana zasad obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Zamość

- reklama-

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od poniedziałku 25 maja br. w Urzędzie Miasta Zamość została przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

Urząd Miasta informuje, że do odwołania zawieszone pozostają przyjęcia interesantów przez Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka, jego Zastępców: Małgorzatę Bzówkę i Piotra Zająca, a także Przewodniczącego Rady Miasta Zamość Piotra Błażewicza oraz Wiceprzewodniczących Rady Miasta Zamość: Jana Wojciecha Matwiejczuka, Piotra Małysza i Dariusza Zagdańskiego.

Do odwołania zawieszone pozostają dyżury Urzędu Stanu Cywilnego w sprawie rejestracji zgonów w soboty.

- reklama-

Zamojski magistrat przypomina, że nadal obowiązują ograniczenia, nakazy i zakazy wskazane w ww. rozporządzeniu Rady Ministrów, w tym obowiązek zakrywania ust i nosa.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

68 168000 26 - latek jechał o wiele za szybko. Pożegnał się z prawkiem

26 – latek jechał o wiele za szybko. Pożegnał się z prawkiem

lukasz lobejko Szpital Psychiatryczny w Radecznicy ma nowego dyrektora

Szpital Psychiatryczny w Radecznicy ma nowego dyrektora