Dwie nastolatki kradły kosmetyki

  0
  117

  Czujny ochroniarz przyczynił się do zatrzymania dwóch nastolatek z Hrubieszowa, które w jednym z miejscowych sklepów skradły kosmetyki. 14 i 16-latka schowały skradzione przedmioty do kieszeni. Kiedy przy kasie nie zapłaciły za towar zostały ujęte i przekazane policji. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

  Wczoraj po godzinie 16:00 hrubieszowscy policjanci pojechali do jednego z miejscowych sklepów, gdzie została zgłoszona kradzież. Jak ustalono na miejscu dwie nastolatki w wieku 14 i 16-lat chowały do kieszeni swoje łupy myśląc, że nikt tego nie zauważy i uda im się wymknąć niepostrzeżenie. Jednak ochroniarz zauważył dziwnie zachowujące się klientki i obserwował ich zachowanie. Dziewczyny po napełnieniu kieszeni udały się w stronę kas, jednak chciały przez nie przejść nie płacąc za towar. Wtedy zostały ujete.

  Ich łupem były między innymi pudry, pomadki i cienie do powiek. Na miejsce wezwano policjantów, a nienaruszony towar trafił ponownie na sklepowe półki. Teraz nastolatki odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

  E.K.

  Poprzedni artykułPrezydent Wnuk o pierwszych ozdrowieńcach w DPS-ie, remoncie ZDK-u oraz małym zainteresowaniu powrotem dzieci do przedszkoli [FILM, ZDJĘCIA]
  Następny artykułZderzenie motocykla z osobówka. 26 – latek w szpitalu
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments