Zderzenie motocykla z osobówka. 26 – latek w szpitalu

  0
  99
  Policjanci biłgorajskiej komendy ustalają i wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Łukowa. 26-latek kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów przyczyną zdarzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą chevroletem.
  Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 11:00 w miejscowości Łukowa. Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letnia mieszkanka gminy Aleksandrów, która kierowała samochodem m-ki Chevrolet znajdując się na prostym odcinku drogi chciała skręcić w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka motocykliście. 26-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który kierował motocyklem m-ki Yamaha z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak ustalili policjanci kierująca Chevroletem była trzeźwa. Kobieta nie odniosła obrażeń. W miejscu zdarzenia wystąpiły chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym.

  Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

  źródło: KPP Biłgoraj

  Poprzedni artykułDwie nastolatki kradły kosmetyki
  Następny artykułZe względu na suszę Zamość ograniczy koszenie trawników. Miasto zachęca mieszkańców do zakładania łąk kwietnych i zbierania deszczówki
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments