Wybrał się na spacer. W zaroślach zauważył sadzonki marihuany

3
5412
Fot. Policja Hrubieszów

39-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów wybrał się na majowy spacer w miejscowości Uchanie. Nagle w zaroślach zauważył ogrodzone sznurkiem poletko. Kiedy przyjrzał się z bliska roślinom zaczął podejrzewać, że niewinnie wyglądające krzaczki to mogą być sadzonki marihuany. Zawiadomił o tym fakcie policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj. 39-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów wybrał się na majowy spacer w miejscowości Uchanie. Kiedy wędrował po dawnym obiekcie pałacowym w zaroślach zauważył ogrodzone sznurkiem poletko. Podszedł bliżej, żeby zobaczyć, co tak starannie zostało tam posadzone.

Kiedy przyjrzał się z bliska roślinom, nabrał podejrzeń, że wysadzone tam krzaczki to prawdopodobnie sadzonki marihuany. Zadzwonił więc na policję aby poinformować o tym fakcie mundurowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Ujawnione sadzonki zostały zabezpieczone do badań.

Policja przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Hrubieszów

 

Poprzedni artykułOd dziś galerie handlowe znów otwarte. Jakie zasady w nich obowiązują?
Następny artykułWyprzedzanie na skrzyżowaniu zakończone potrąceniem pieszej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ja

Uchanie, gmina Trzeszczany??? Co za żenada. Nikomu nie chciało się nawet sprawdzić czy Uchanie faktycznie znajdują się w gm. Trzeszczany?

wiktor

Kwestia miesięcy kiedy będzie to legalne….

Renan

Tak samo szybko dzwonisz na policje jak się komuś dzieje krzywda?