Potrąciła Volkswagenem starszą kobietę

0
570
GAIA

W Bodaczowie 88-latka przechodząc przez jezdnie w okolicach skrzyżowania została potrącona przez kierującą volkswagenem, która w tym czasie wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na DK nr 17. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegóły wypadku
i apelują o ostrożność na drodze.

O potrąceniu w Bodaczowie 88-letniej mieszkanki gm. Szczebrzeszyn przez kierującą pojazdem m. Volkswagen dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony wczoraj tuż przed godziną 8:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, kierująca volkswagenem 35-letnia mieszkanka gm. Szczebrzeszyn, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 74, skręcając w lewo potrąciła pieszą, która przechodząc przez „krajówkę” znajdowała się przy osi jezdni. Po zdarzeniu 35-latka wysiadła z pojazdu, aby udzielić pomocy poszkodowanej, nie zabezpieczyła jednak samochodu, który stoczył się uszkadzając znak drogowy.

88-latka została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obie uczestniczki wypadku były trzeźwe. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę za kierownicą. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, czy roztargnienie kierującego mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Kierując pojazdem zawsze należy bacznie obserwować otoczenie i być przygotowanym na szybką i bezpieczną reakcję.
D.K-B

 

68 162283 Potrąciła Volkswagenem starszą kobietę

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments