Zamość: Otwarcie nowego biura poselskiego Jarosława Sachajko. [ZDJĘCIA, FILM]

3
2193

Poseł Jarosław Sachajko otworzył w Zamościu swoje nowe biuro poselskie. Mieści się ono przy ul. Rynek Wielki 2 (obok Apteki Rektorskiej). W niedzielę, 26 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura połączone ze spotkaniem opłatkowym.

To jest nowe, duże biuro, powinno ono służyć nie mi, a Państwu – ludziom z Zamościa i okolic Zamościa oraz z całego okręgu, żebyśmy się tutaj regularnie spotykali – podkreślił Poseł Sachajko. Następnie złożył życzenia obecnym na uroczystości gościom. Potem był czas na modlitwę, dzielenie się opłatkiem oraz kolędy.

Biuro Poselskie Jarosława Sachajko mieszczące się przy ul. Rynek Wielki 2, czynne jest
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00. Tel. 884 02 02 07

Z posłem można także kontaktować się pod numerem 609 858 811 oraz drogą elektroniczną na adres [email protected]

Jarosław Sachajko W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu chełmskim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15, zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 10 722 głosy. W Sejmie został przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi i członkiem Komisji Zdrowia. W wyborach samorządowych w 2018 kandydował na prezydenta Zamościa, zdobywając 11,29% poparcia i zajmując czwarte miejsce. W wyborach w 2019 bezskutecznie ubiegał się o mandat posła do Parlamentu Europejskiego z listy komitetu Kukiz’15.

W wyborach parlamentarnych w 2019 z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję z listy PSL (w myśl zawartego przez Kukiz’15 porozumienia), otrzymując 10 651 głosów. Po wyborach został wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego Koalicja Polska – PSL – Kukiz’15. Objął również funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

 

 

 

Poprzedni artykułUczeń ILO w Zamościu znokautował przeciwników. Brawo!
Następny artykułPoważny wypadek. 5 osób, w tym dwoje małych dzieci trafiło do szpitala
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kris

I kogo to interesuje??

Mieszkaniec
Reply to  kris

Mnie, dobrze wiedzieć gdzie może pójść porozmawiać czy zgłosić swój problem

XYZ

kris w samo sedno, a tak w ogóle co z poprzednim biurem, wszystko robione pod publiczkę ale jak nie ma co zaproponować to tanią propagandę trzeba siać