Poważny wypadek. 5 osób, w tym dwoje małych dzieci trafiło do szpitala

0
2333
Fot. KPP Biłgoraj

Pięć osób w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 6 lat trafiło do szpitala po zderzeniu BMW i audi na skrzyżowaniu ul. Prusa i Bartoszewskiego w Biłgoraju. Na szczęście żadna z osób nie odniosła poważnych obrażeń. Ja wstępnie ustalili policjanci przyczyną zdarzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:00 na skrzyżowaniu ulic Prusa i Bartoszewskiego w Biłgoraju. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca BMW nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dla kierującej audi.

BMW kierowała 41 latka z Biłgoraja, która podróżowała z 18 latką. Natomiast za kierownicą audi siedziała 33 letnia mieszkanka gminy Józefów, która podróżowała z dwójką dzieci w wieku 2 i 6 lat.

Wszystkie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na szczęście żadna z osób nie doznała poważnych obrażeń. Jak ustalili policjanci, kierujące pojazdami były trzeźwe. Na czas czynności wykonywanych przez policjantów w miejscu zdarzenia wystąpiły utrudnienia w ruchu. 41 latka  odpowie przed sądem.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykułZamość: Otwarcie nowego biura poselskiego Jarosława Sachajko. [ZDJĘCIA, FILM]
Następny artykułUWAGA! Dziś policja poluje na kopcące auta. Kierowcy tracą dowody rejestracyjne
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments